| UbesKcerealele a întrebat:

Cum arata din punctul vostru de vedere scoala perfecta?laughing))

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

O institutie unde elevi invata si sunt axati pe o meserie atat practic si cat teoretic.Nu cum e acum, ore de practica la misto si majoritatea ies bata si se mai plang ca nu gasesc un loc de munca.

| MO231 a răspuns:

Scoala care nu exista...

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Fara teme.

| CryChristiAN a răspuns:

O institutie unde elevii invata, dar primesc si note foarte mari pentru meritul lor. Din pacate, nici la cele mai bune licee nu se intampla asa cevasad. Parerea meawinking.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Care scoala? laughing
Scoala perfecta ar fi aceea in care nu se fac ore si elevii nu ar trebui sa mai vina. (in ultimele 2 saptamani, profesorii ne streseaza in ultimul hal crying )

| tpuforyou a răspuns:

Fara note ))))))))!

| minaj a răspuns:

Fara matematica si fara absente happy