| Raul a întrebat:

Cum ati vrea sa muriti?laughingbig grin

40 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ce intrebare e asta? Nu mai aveti inspiratie?

| maryana5 a răspuns:

La biserica.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Impacata cu viata! Si cu mine.

| Marii a răspuns:

Nu am o idee la modul cum as vrea sa mor. Oricum as muri, as muri fericita ca mi-am trait viata fara regrete.

| Silvia a răspuns:

Spanzuratadevil

| SweetCandy a răspuns:

Fericita
da nu vreau sa mor acum...peste vreo 50 de ani asa ca... termina-te cu intrebarire dramatice.mai bine ziceai vti vrea sa traiti? k aici sunt mult mai multe de discutat!

| Gabry a răspuns:

Am facut un test pe net, si a spus ca o sa mor curentata:Acum nu vreau sa mor, viata e prea frumoasa!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cum si cand o vrea Dumnezeu!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

De batranete.

| sorin a răspuns:

Nu vreau sa mor dar cand o fi si i fi, as vrea sa mor fericitlaughing

| andreig a răspuns:

Cine a zis ca vreau sa mor?! laughing)

| JustMeFlory a răspuns:

Ideal ar fi sa nu mor... dar... daca totusi ai intrebat, as vrea sa mor langa sotul meu(daca o sa am)laughing

| I'm just me a răspuns:

Spanzurat de un copacbig grin

| kathessa a răspuns:

Fara durere, in patul meu, impacata cu mine...

| Bianca_4346 a răspuns:

Cum zicea varmiu:facand sexlaughingasta e dorinta lui... dar eu as vrea sa nu mor... poate ca daca ma gandesc acum la cum o sa mor chiar asa o sa se intample...laughingar fi culmea... dar s vrea ca moartea mea sa aiba legatura cu ciocolata...de aici...crezi ce vrei...rolling on the floor

| Kanghu a răspuns:

Nimeni nu vrea sa moara dar cu totii murim. Eu nu vreau sa mor dar prefer sa mor de batranete nu ceva tragic.

| TeoIonela a răspuns:

Inghitita de un calut de mare...heheh..uh ai vrea sa intalnesti unu?

| marry a răspuns:

Nu vreau sa mor... dar sa fim realisti odata si odata tot de va intampla...

cand se va intampla sa fie din cauza batranetii si fara sa sufar big grin

| timbucadrian a răspuns:

Pai... peo scandura lata cu p*** sculata laughing)

| Cryssy a răspuns:

Dar cine a zis ca vreau sa mor laughing

| knnight a răspuns:

Dar nu vreau sa morphbbbbt, si cand o fi sa mor, sa mor stiind ca am fact tot ce trebuia sa fac in viata asta:d, si sa fie in bratele pers iubiteblushingbig grin

| Raul explică:

Daca il intreb pe BRO? stai deja stiu : cu mana pa pahar si cu cucul gol

| Raul explică:

Eeiii eram pe aproape...laughingrolling on the floor

| Raul explică:

Ei bine daca tot v-ati destainuit(unii) am sa va spun si eu cum as vrea sa mor:fiind in trupele SAS ascultand prodigy-vodo people(serios)... a si va multumesc pentru inundatia din yahoo maillaughing... apropo pentru cu raspunsuri gen de ce sa mor acum, sau nu as vrea sa mor, toti suntem datori cu o moarte...asa ca sa o faceti cat mai buna(adica sa muriti impacatati, ferici etc.)!

| Antrax a răspuns:

Eu nu aş vrea. Dar dacă ar fi să aleg ar fi varianta "ca in filme".

| adinescu a răspuns:

La o varsta destul d inaintata dar inca lucid p un iaht cu un cui in bot si undita in manawinking

| DoomNEzeu a răspuns:

De batranete...

| dadaaaaa a răspuns:

In bratzee pers iubite...:X dragostea astaaaaaaa ce face din om. dar totusi nu vreau sa mor mai am d dusss

| dulcika a răspuns:

Buna.
dar eu nu vreau sa mor.am o viata prea frumoasa ca sa morlaughing
impacata cu familia si viata:-D

| nexa a răspuns:

Alti se nasc...alti mor...hmm...eu daca o sa mor, o singura dorinta ambig grin...sa mor incethappy dar sa fiu impacata cu toata looomea.big grin