| 00AName00 a întrebat:

Cum ati vrea sa muriti?

51 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu o supradoză de ciocolată.

| Dash a răspuns:

La termen

| AikkoxD a răspuns:

Călcată de un T282B.

| Dumnezău a răspuns:

La 80 de ani, cu stomacul plin de bere si gura unei fecioare in jurul madularului meu.

| Alyra a răspuns:

Înnecată într-o fântână de vanilie cu iubirea vieţii mele(pe care n-am cunoscut-o, deci nu mor încălaughing)
Ar fi drăguţ day dreaming

| NANANAHehh a răspuns:

In bratele lui orlando bloom love struck

| ioanadanny a răspuns:

Lipita de tavan

| Satanique a răspuns:

Pai: drogata, cu boli venerice dupa o noapte cu PedoBear sau ıntr-un avion pentru kamikaze ımpreuna cu Justin Bieber ( daca mor sa fiu amintita ca o (h)eroina)

| sabin89 a răspuns:

N-as vrea sa mor.

| Ashadow a răspuns:

Pai,ar fi misto sa ma muste un vampir. Asa as "muri" adica m-as transforma in vampir si as trai vesnic.

| DarkBlood32 a răspuns:

Vazand cea mai troll intrebare de la D&S.

| τττ a răspuns:

Normal,fara chinuri si dureri.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

De batranete sau de Dabuleni (nu stiu cum se face, dar peste 75% din pepenii din Romania sunt de la Dabuleni - cred ca au 7 pepeni pe m^2).

| Aneurysm a răspuns:

Quickly.

| iKeel a răspuns:

În somn.

| umbrax a răspuns:

Otravit

| NoShit a răspuns:

Fericită.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Omorata de un ninjalaughing
Ehe, ce distractie ar fi.

| noname2021 a răspuns:

Ma culc si sa nu ma mai trezesc

| LaNaibaa a răspuns:

Beata happy

| selysol a răspuns:

Pai nu stiuthinking innecata in dus sau de supra doza de coca cola inca nu sunt hotarata sau inainte sa mor sa il vad pe fuego impodobind bradul straight face bleah

Răspuns utilizator avertizat
| Kremlin a răspuns:

În luptă cu un titan.

| Urpaniel a răspuns (pentru Kremlin):

Nu-ţi acord onoarea asta, fiule.

| Kremlin a răspuns (pentru Urpaniel):

Gibe faight plox.

| Urpaniel a răspuns (pentru Kremlin):

Actlly dolan

| Kremlin a răspuns (pentru Urpaniel):

U fil fingr in ans? leuk no hensz

| Urpaniel a răspuns (pentru Kremlin):

Ar u trin to fol me agen dolan?

| anonim333 a răspuns:

Cu mandrie.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Ascultandu`l pe Fuego. rolling on the floor

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Să înghit ciocolată şi să mă sufoc cu ea! Nu e prea drastic! Nu-i aşa?

| georgeggg a răspuns:

Fara dureri la batranete.

| MrsEinstein a răspuns:

Fără dureri. Să nu simt nimic. Nu-mi place durerea.....probabil alături de un bărbat frumos.

F*ck yeah...

| KasdfghjNY a răspuns:

Normal: As vrea sa mor fericit.
Trivia/amuzante:Sa merg cu skatebordul,sa ma impiedic de o piatra,sa lovesc o masina, sa ma ridic si sa ma impiedic, sa ajung la spital, sa scap cu viata, si dupa sa ma impiedic iar si sa dau cu capu de ceva. EPIC DEATH.

| Synapse a răspuns:

Probabil de supradoza.Sau trasnitthinking Aleg eu una din doua.