| T0T a întrebat:

In ce fel ati vrea sa muriti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Himalaya e de vină! laughing

38 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Oricum, numai nu sub daramaturi (de la un cutremur)

| Musique a răspuns:

În locul cuiva care prețuiește viața.Mie mi-e indiferentă, iar așa aș știi că am murit făcând ceva bun.

| shainitainii a răspuns:

Intr-un mare fel.

| AirănMeidăn a răspuns:

Intr-un mod cat mai dramatic

| PedoBarbie a răspuns:

Nu aș vrea să mor.

| Mayar a răspuns:

Intr-un fel foarte misterios. =)

| T0T explică (pentru Mayar):

Mie mi-ar place sa dispar si sa nu ma mai gaseasca nimeni. Sa ramana mereu un mister si poate devin si un mit urban laughing Dar sa mor batran totusi, asta daca o sa am o viata ok, daca nu, pot muri si acum.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

:->

| T0T explică (pentru Mayar):

tongue

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Vad ca il preferi pe L mai mult decat pe lighthee hee

| T0T explică (pentru Mayar):

Da. Light nu imi place. Oricum ai facut pleonasm.

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Mayar):

Nu e singurulwinking

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Mayar):

Nu e ca nu-mi place light, numai ca L mi-a atras mai mult atentia; nu ca nu mi-ar placea Light dar L a iesit mai mult in evidenta.Cred ca daca L l-ar fi omorat pe Light avea el mai multi fani sad

| Mayar a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Interesant punct de vedere.

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

Multam, domn' profesor!

| T0T explică (pentru Mayar):

Nu imi mai spune asa...Asa imi zice si profa de mate laughing Si nu imi mai place.

| Mayar a răspuns (pentru Coloringthevoid):

La un moment dat, am crezut ca s-au imprietenit, cand i-a sters picioarele, dar Light l-a omorat,,,,,,,,,,,

| T0T explică (pentru Mayar):

Era clar ca nu s-au imprietenit. Light a fost o javra!

| Mayar a răspuns (pentru T0T):

L l-a scos din tatani.

| Coloringthevoid a răspuns (pentru T0T):

Bai eu cred ca fiecare a facut ce e bine din punctul lui de vedere.Light a zis ca cineva trebuie sa-si sacrifice sufletul pentru a salva umanitatea dar si L cauta dreptatea tot in modul lui.In cazul asta se aseamana.Cred ca daca putea si L era in stare sa-l omoare pe Light...

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Mayar):

Light a zis ca oricine i-ar sta in drum, chiar daca e familie sau prieteni o sa-l omoare. Daca nu gandea asa nu mai era ''Kira''.In plus Light chiar daca Light se imprietenea cu L tot nu simtea niciun fel de regret...

| Mayar a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Pai, cand vine vorba de viata lui sau a altuia, normal ca si-o apara pe-a sa.

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Mayar):

E rau sa omori infractori.Ce-i care fac asta trebuie condamnati(L)
Cineva trebuie sa-si sacrifice sufletul ca sa salveze lumea.(Light)
Cam la asta ma refeream eu cand am spus ca fiecare face ce e bine din punctul lui de vedere.

| Mayar a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Da. Desi, recunosti ca e ciudat?> Adica, pe alocuri e fortata treaba,,,, in unele situatii Light e foarte inteligent si perspicace, in altele e un mare prost,,,, char daca e om, prea mare discordanta. Recunosc, prima data cand vizionezi, nu iti sare asta in ochi, pentru ca totul e nou si trebuie sa fii atent la prea multe chestii deaodata. Dar daca revezi, deja pare putin nalelocul lui, comportamentul lui Light.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înecat în alcool!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce moarte mai e aia daca mori fericit laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Vad ca ti-a modificat optiunea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Himalaya e de vină! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Marte sau pe oricare alta planeta din Sistemul Solar numai nu aici pe Terra laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

De ce nu pe Terra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu stiu probabil ca am vazut Interstellar de prea multe ori si finalul m-a dat gata laughing

| T0T explică (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa mor de batranete fumand o pipa si scriindu-le ceva celor dragi, asta ca sa fie momentul mai dramatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un singur fel si anume fericita.

| Diavolcata a răspuns:

Intr-un mod unic, doar eu sa mor asa.

| immaBeast a răspuns:

Nu contează în ce fel, contează să se întâmple cât mai repede.

| clarutay a răspuns:

As vrea sa nu mor niciodata!happy

| LotToLearn a răspuns:

Repede.