| mentholinks a întrebat:

Ce ati mai vrea sa faceti pana muriti?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Flotări.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multe lucruri, probabil multe pe care inca nu le stiu thinking

| Mosotti a răspuns:

Sa traiesc fiecare zi la maxim.

| Apokales a răspuns:

Sa stau in pat. N-as vrea sa ma prinda nimeni intr-o pozitie aiurea cand mor, cum ar fi sa-mi sparg capul si sa arat naspa in cosciug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, nici acum nu fac nimic. sălile de cinema sunt închise, agențiile de pariuri la fel ce poți să faci daca nu ai prieteni și totul e închis? Numai mall ul e deschis dar înafara de a cumpăra cate ceva nu ai ce sa faci. Sincer cred că o să aflu cat de curând, daca nu ies din rutina zilnica cum e pe lumea cealaltă.

| UnDiavol a răspuns:

Tot ce este mai bun pentru copii care stau și cerceș în fata la market azi mi-a spus unul băiat mi-e foame ai un leu i-am zis bani nu am dar Îți sau ce vrea inima ta toată ziu azi mă plimbată cu el

| blairelovesmusic a răspuns:

Să adopt un porumbel alb şi să am grijă de ea. Porumbeii sunt animale de companie uimitoare.

| mentholinks explică (pentru blairelovesmusic):

O porumbița adica?

| blairelovesmusic a răspuns (pentru mentholinks):

Da. Dumneavoastra aveti animale de companie? Daca da, in cat timp s-au acomodat in noul lor adapost?

| mentholinks explică (pentru blairelovesmusic):

Nu am animaluse.

| lorena66 a răspuns:

Sa traiesc