| Raul a întrebat:

Cum ati vrea sa muriti?laughingbig grin

40 răspunsuri:
| ubitzika a răspuns:

As vrea sa mor impacata cu toti

fericita

vazandu mi visul implinit

alaturi de cei pe care ii iubesc

si dupa ce am murit nu vreau sa planga nmn dupa mine as vrea chiar sa fie veselie pentru ca eu sunt o fire ft vesela

dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea, dar daca as avea de ales: in somn, la batranete dupa ce mi-am trait viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa mor, dar sint satul de viata... uneori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nimerit rolling on the floor
Apropo, aparentele insala, mai bine ia de bune raspunsurile mele directe, alea sint serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In somn happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bratele persoanei iubite.

| alle529 a răspuns:

Ce intrebare...laughinglaughing Nu as vrea sa mor pentru ca viata e frumoasa daca stii sa o traiestihappy

Răspuns utilizator avertizat
| yoo20 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg cum sa mor, as vrea sa mor untrun mustang gt500