| LolNope a întrebat:

Cum credeti ca ar fi fost viata daca voi nu ati fi fost existat?

Cum erau parintii vostrii, fratii vostri, cei carora le-ai suflat la teste, cei care au primit 2 ca ti-au suflat, colegii, profesorii, cei carora le-ai daruit lucruri care i-au ajutat, cei carora le-ai facut rau luandu-le lucrurile?

Crezi ca ti-ar duce dorul?

Esti sigur/a? Nu crezi ca ar scapa de o pacoste, sau ar avea o viata mai grea?

Eu cred ca ar fi ramas multi cu medii mai mici decat cele pe care le au acum, altii cu mai multi bani(mai ales parintii ar fi economisit o GRAMADA de bani daca nu ii cheltuiau cu mine), multi mi-ar duce dorul, iar la vreo 2 le-ar fi fost mai bine fara mine.

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Gresit! nimeni nu ti-ar duce dorul pentru ca nu ai existat raised eyebrows

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un vis din trecut fără contur în prezent și viitor lipsă!
Pa, pa.

| User a răspuns:

Cum era viata fara mine? Mai buna, exportam mai multi porcithinking

| Andrew1998 a răspuns:

Daca nu m-as fi nascut, mama nu cred ca baga 200 milioane in mine si in "jucarioarele mele", tata ar fi mancat mai multe dulciuri, sora mea nu ar mai fi avut pe cine tachina, familia mea numai avea un catel asa de dulce ca Dolly, si probabil, nu ar mai fi cheltuit 300 ron pe factura de curent in fiecare luna(24/7 calculator pornit)...

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Asta da exercitiu de imaginatie!laughing
Pai daca nu as fi fost eu, probabil acum parintii mei erau multimiliardari si ar fi trait in Haway, dar nu ar fi avut un catel dulce si 3 perechi de papagalilaughing.
Daca nu m-as fi nascut, 2 si-ar fi petrecut vara invatand la romana si profa de engleza nu ar fi stiut cum e sa pui 1 pe copiat(whopswhistlinglaughing )

Daca nu m'as fi nascut probabil ca acum nu ai mai fi citit astalaughing.

| CanDy_2772 a răspuns:

Poii. oamenii nu ti-ar duce dorul pentru ca nu te`ai nascut.Si nu ar sti de tine.[on the phone