| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfaturi ati primit de la parintii vostri?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au fost busola mea, și așa ți-am spus tot.
Acum nu-i mai am și îmi este enorm de greu, sunt pierdută în spațiu.
Pa, pa.

| Cristina45 a răspuns:

Pai parintii mei sunt totul pentru mine, fara ei nu stiu cum as rezista ....cand am o prolema orice problema ar fi ma inteleg si chiar daca ma cearta pe moment, le trece si imi dau sfaturi bune, daca ma cert cu cineva sau daca iau o nota mica, daca ma despart de un iubit, adica in absolut orice au un sfat bun ...nu stiu cum de intotdeauna au sfaturi bune, intr-un cuvant sunt multumita de parintii mei, sper ca si pe tine te ajuta parinti tai :X

| 1aprilie a răspuns:

Ei mi-au dat foarte multe sfaturi bune despre multe chestii

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... mama mea este foarte importanta pentru mine. Ea mi-a dat multe sfaturi bune si care m-au ajutat mereu.