| Gaby88 a întrebat:

Dati-mi exemple atunci cand profesorii au fost subiectivi cu voi sau cu colegii vostri funda

Răspuns Câştigător
| EuDelia a răspuns:

Nu cred ca am patit asa dar o sa-mi imaginez un caz

de exemplu am dat un test si colega mea caare este cea mai buna din clasa a luat un 7

fiind subiectiv...profesorul a crescut nota la 8 sau 9

fata de elevi cam asta inseamna sa fii subiectiv

sa analizezi situatia in functie de actiunile trecute alea persoanei respectivehappy

Papa:*wave

3 răspunsuri:
| Tudor_6050 a răspuns:

Am avut o profesoara de Eegleza suuper tare. Cea mai buna din scoala.Cand eram suparat ea mereu ma lua cu ea in cabinetul ei si imi spunea lucruri despre viata.Nu stiu daca e chiar potrivit, dar incercarea moarte n-are...happybig grin.

| EuDelia a răspuns:

Gaby88 mersi pentru apreciere!:*

| mannu a răspuns:

Pune intrebari concludente, clare straight face
eu nu am inteles ce vrei sa afli straight face
funda?