| Zambet a întrebat:

Cum fac oltenii laptele praf? Primul raspuns corect fundita!

39 răspunsuri:
| ByZZy a răspuns:

Uscandu'l laughing hai ca am ziso si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca vaca din avion laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt olteancatongue, dar iti marturisesc ca nu beau lapte. Asa ca nu generalizahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunci vaca din elicopter

| xD a răspuns:

Arunca vaca din avion tongue
Si de ce oltenii... Restul sunt mai destepti sau ce? waiting

| conan a răspuns:

Nu sunt toate cu olteni, sunt multe cu ardeleni si cu moldoveni. Sau chiar combinatii de genul:
Merge un ardelean cu vaca la pascut. Ardeleanul se intalneste cu un oltean. Olteanul zice: -Ma da tu cu boul asta plecasi la pascut? Ardeleanul mirat se uita la vaca sa si zice: -Da, asta ii o vaca! Olteanu: -Fa, da eu nu cu tine discutai, ci cu vaca! big grin

| pasaris a răspuns:

Arunca vaca de pe casa

| pasaris a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va certati, incercati sa va folositi neuroni, numai daca aveti toata lumea ride de voi santeti varza toti

| [x]$Pepsi-Light$~~#~~$CoCa-Cola$[x] a răspuns:

Arunca vaca din avion laughing