| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa devin popular pe TPU si sa ma stie toata lumea?

9 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Fii activ, dar nu ca si geniul de Chifteluțăcrocantă.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Cum adica genul "Chifteluțăcrocantă" este ceva care zic oameni tari in zilele noastre?
Cum ar-fi:
Un tip: Ba ala a facut nu stiu ce si a fost tare ca dracu'.
Alt tip: Ce Chifteluțăcrocantă.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Chiftelutacrocanta e un user care posteaza cate 10, 20 de intrebari in fiecare zi (de obicei pe conversatii sau pe trivia si amuzante). Ai putea sa te uiti pe profilul lui. Tipul e renumit pentru inteligenta sa rara. Vorbesc serios. Cand spun rara. E suspect de scleroza sau tulburare de personalitate. Vorbeste cu el. Te ajuta el sa fii mai popular. Poate iti da si cateva ponturi.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

M-am uitat acum pe contul lui si sincer tot ce pot sa spun este ca e interesant intr-un fel.
Dar sunt curios de ce va, el a pus toate intrebarile acelea in gluma si el de fapt e un om normal? sau e un ciudat cu probleme care si-a gasit locul pe site-ul acesta?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un inadaptat social, iar cand spuneam ca are probleme psihice, chiar nu glumeam. E pe bune. Da, prostia e fascinanta, chiar si in cazul lui, insa totusi nu e bine pentru el.

Răspuns utilizator avertizat
| NotMyFault a răspuns:

E destul de simplu. Pui vreo 10 intrebari sinucigase pe categoria conversatii si îți garantez ca toti te vor cunoaște după.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Trebuie sa pun 10 in fiecare zi sau decat odata?

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fii consecvent. Cate 2 in fiecare zi, de luni pana vineri intre orele 18:00 si 23:00 (atunci sunt mai activi userii) si s-a făcut. Esti faimos.