| BuggsBunny a întrebat:

Deci ce ar trebui sa devin mult mai popular?

Răspuns Câştigător
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Hmm, greu de spus. Incearca o schimbare de look de exemplu. Cat despre colegutii aia simpatici ai tai care te scot din sarite, te invit sa-i tratezi cu cea mai mare indiferenta sau sa le raspunzi cu 'maxime'thinking Eu am terminat acum a 8a si-mi pare extrem de rau ca ma despart de 'dobitocii mei', de abia in ultimul an am fost mai uniti.sad Oricum, arata ca nu-ti pasa si converseaza cu cine te intelegi cel mai bine. xoxo happy

1 răspuns:
| narcisa a răspuns:

Incearca sa te implici in activitatile clasei.sau la ora de sport cand joaca ei fotbal sa joci si tu.nu prea stiu ce sa zic deoarece nu te cunosc