| DarkBlood32 a întrebat:

Cum pot sa-mi sperii prietenii? Nu sa faca infarct dar sa se sperie. happy Dau funditaaaaa. kiss

22 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Spune si tu ca se suspenda Facebook-ul!

| DarkBlood32 explică (pentru WhatheWow):

Suna destul de super devil Altceva ce mai stii? happy D-astea cu messengerul etc etc etc. Pliz!

| WhatheWow a răspuns (pentru DarkBlood32):

Yahoo muta serverul pentru mess la Posta Romana iar cei de acolo il vor trece pe sistemul de expediere in plic!

| DarkBlood32 explică (pentru WhatheWow):

smug tare laughing acum fa-mi una cu TPU si te las sa faci nani.

| WhatheWow a răspuns (pentru DarkBlood32):

Toti Prostii Uniti pe o singura "pagina "?; fugi de aici!

| DarkBlood32 explică (pentru WhatheWow):

Tutunul Poate Ucide. :OOO Lasa-te de TPU!

| iKeel a răspuns:

Dă-ţi un cap în gură şi pune-i şi pe ei să o facă.

| Urpaniel a răspuns:

Invită-i la cinematograf la premiera "The Dark Knight Rises" din România, când s-au aşezat puneţi costumul James Holmes şi restul vine de la sine.

| TheDifference a răspuns:

Cheama-l pe Bibăr sa le cante laughingrolling on the floor

| Vibrations a răspuns:

Cere-i în căsătorie. La mine a funcționat

| LaNaibaa a răspuns:

Arata-le poza ta de la profil laughing sigur ar trebui sa chemi salvarea!

| Kremlin a răspuns (pentru LaNaibaa):

Nu,că ăştia's fani înfocaţi, imuni.

| DarkBlood32 explică (pentru LaNaibaa):

Le-am aratat dar degeaba. Altceva? straight face

| georgeggg a răspuns:

Dati jos masca de pe fata... atunci sa vezi sperietura(s-ar putea sa faca infarct)

| airsilviu a răspuns:

Arate-le o poza cu Justin Bieber.

| DarkBlood32 explică (pentru airsilviu):

Poza aia cu bibar varianta scary maze?

| airsilviu a răspuns (pentru DarkBlood32):

Dahappy

| Andre_Stefy_1995 a răspuns:

Le Spui ca se Inchide facebook Definitiv Sauu Daca tin unii La tine Le spui Ca ai o boala Grava Si numai ai de trait Sau Maine Te Mutii In al Oras