| Mayar a întrebat:

Cum pui catusele la un om care are o singura mana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti tai o mana, i-o asamblezi persoanei respective cu scuipat iar apoi ii pui catusele. Simplu!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta ar însemna sa ai tu o singura mana si nu poți sa pui cătușile cu o singură mana.

Logica!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si daca pot?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai cum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

In ultima mea intrebare ti-am demonstrat ca sunt magician, nu? Atunci cat de greu e sa pui niste catuse cu putin hocus-pocus?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa fii tu magician când eu o sa am media 10 la mate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

laughing La fel de bine puteai sa spui ''O sa fii tu magician cand o sa ai media 10 la matematica''.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, ar fi mult mai posibil sa am eu 10 la mate. Dar dacă tu vrei sa o faci imposibil...
O sa fii tu magician când o sa ai media 10 la mate.

Mulțumit? big grin

9 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Simplu. Pui catusa la mana respectiva pe care o are, iar cealalta la curea, iar in cazul in care omul nu poarta curea politistul ii pune el una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...ii pui o catusa la mana, si pe cealaltă o pui uni stâlp si îl lasi acolo sa putrezeasca.