| ArmandoOrlando182 a întrebat:

Salut! Am o intrebare! Daca politia incatuseaza o fata care are incheietura micuta si catusele sunt prea mari, ce fac? Ca poti scoate mana din ele.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de reglabile ca iti pot strange si degetul mic de la picior

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i nimic.
In cazul ăla ramane oricum cu ghiuleaua legata de picior.

| Dismally a răspuns:

Se cam muleaza pe incheietura iar daca tragi de ele se strang si mai tare. Oricum o fata cu incheieturi micute nu cred ca reprezinta un pericol fizic big grin

| CIaudiu a răspuns:

Tu macar ai vazut vreo catusa in viata ta? Au un sistem reglabil de nici degetul daca-l prinzi nu-ti iese.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da de ce nu? Care e probleme? Nu înțelege nu-i vine aia e sale scoată

Răspuns utilizator avertizat