| laradio a întrebat:

E mai frumos sa am mai multe bratari la mana sau una singura?:d

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Eu purtam cam zece bratari la mana, dar am ajuns la concluzia ca lumea nu e interesata, doar se mirau asa ca mai bine porti 1-2 simbolice asawinking

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cum iti place tiewinking
dar mie imi place ori una mare, ori mai multe mici happy

| UninspiredName a răspuns:

Eu de obicei purtam cam zece bratari la mana.toate diferite. dar am ajuns la concluzia ca le port degeaba caci lumea oricum nu e interesata, doar se mira...asa ca mai bine porti 1-2 simbolice asawinking

| αℓγήα ツ a răspuns:

Miemi plac mai multe colorate de dif modele sau dinacelea colorate rotundebatting eyelashes
dar acum port decat unabig grin

| lollipop29 a răspuns:

Mie personal imi place sa port multeee. Port cam 10 pe mana.

| roberta_3262 a răspuns:

Mai multe ar arata super!winking

| Anileda a răspuns:

4-5 ar fi potrivit.

| ALYNAMARYA a răspuns:

Eu port 3 bratari, dar sunt din argint... te-as sfatui sa porti MAXIM 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine poarta 1-2 ca sa sa lumea nu e interesata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza c cred altii despre felul in care arati decat tu si poate persoanele la care ti cu adevarat. dar in general acele persoane ar trebui sa t placa indiferent d felul in care arati. porti ce iti place tie si cu c t simti u mai bine. eu port multe bratari l mana pentru ca asa imi place si asa ma simt bine si u ar trebui sa faci la fel

| tsone a răspuns:

Si una si alta dar mai frumos ie cu mai multe la fete

| Theo_6516 a răspuns:

Una e mai classy si denota o tenta de eleganta.