| stigmata6 a întrebat:

Cum scap de caine pe barn buddy?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Dai unde scrie"Arrange objects" si apoi dai click pe :"Hide Items", ti-l ascunzi, si nu te va mai proteja

3 răspunsuri:
| neUtilizator a răspuns:

De ce vrei sa scapi de caine? Nu are rost. El are grija ca vecinii sa nu-ti pune gandaci, buruieni sau sa-ti fure recolta.

Daca totusi vrei sa nu mai faca asta, nu-i mai da de mancare si nu va mai actiona delocwinking

| pacalici a răspuns:

Ma nu-s dar daca vrei sa-ti mai ei poti sa-ti ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey am si eu o intrebare... cum scap de vecinii barn buddy?straight face
i-am sters de la prieteni... si i-am si blocat si inca imi apar ca vecinistraight face...