| TorzAlex a întrebat:

Cum sa fur cu caine la barn buddy?

funda!

Răspuns Câştigător
| AdeAngel a răspuns:

Promiti ca dai funda?
asa
1.intri la un vecin de la care vrei sa furi(dar sa aiba caine)
2. Apesi tasta "TAB"
3.iti apare un dreptunghi galben.acest dreptunghi il misti din sagetile de pe tastatura, pana iti apare la friends farms(fermele prietenilor).
4.Pesi tasta "ENTER", apoi iti apare tot ce are vecinul. Ex:caine, magar, cocos(animale), casa, etc
5 apesi pe caine, apoi nu inchizi casuta unde itit apar alea, ci misti ferma (stii cum se misca nu?) ca sa poti fura din toate colturile.
6. apesi la casuta aia X, apoi dupa ce ai furat o sa iti apara o eroare, iar tu dai ok
7 Kam atat!
Succes!

3 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Buna, intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

rolling on the floor
e imposibil asta draga... dar poti sa iti cumperi tu de la "shop" dar ca sa iti poti cumpara iti trebuie 20 de vecinii...
succeshee hee

funda:X

Răspuns utilizator avertizat