| Hilfe a întrebat:

De ce am nevoie de caine pe Barn Buddy? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| rossi46 a răspuns:

Ca sa nu mai poata fura vecinii tai din cultura ta in primul rand si in al doilea rand, sa nu iti puna gandaci si buruieni la plante. Daca cineva incearca, va fi muscat de caine si va pierde din bani.

| AndreRose a răspuns:

Ai nevoie deorece daca ai prieteni, ei pot venii sa-ti fure chesti, asa ca daca iti cumperi un caine si ii dai mancare mereu cand vrea, el nu-i lasa pe ceilalti sa fure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai nevoie de caine ca sa nu iti fure plantele dar vezi ca mai sunt unii de stiu sa fure si cand ai mancare la elwinkingbig grinliarhappy