| I.Love.Football a întrebat:

Cum v'ar plăcea să vă alinte părinţii iubitului/iubitei voastre?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Wtf?:O Prefer sa mi se spuna simplu, Paul. Nu suport alinturi sau diminutive gen Paulica/Paulut/Paulic etc etc.

| Geanina a răspuns:

Pai eu am o "porecla" pusa de parinti de cand eram mica si toata lumea stie de ea. m-ar mira sa nu o afle si viitorii mei socrii laughing

oricum, mi-ar placea sa-mi zica asahee hee

| Aysa19 a răspuns:

Pai sincer as prefera sa-mi spuna pe nume, si chiar asa imi spun! Este foarte bine, adica ma simt okay cand imi spune pe nume nu as intelege alcumva cum sa-mi spuna!

| Patrisweet a răspuns:

Puisor!