| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi e importanta profesia iubitului/iubitei voastre?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să nu aibă minimul pe economie, sau cel puțin să nu plănuiască să o ducă cu-n asemenea job pentru mult timp

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este, e prea greu sa duci o relatie cand nivelele profesionale sunt foarte departate

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Nu neaparat

| Byb2001 a răspuns:

Eu zic ca nu

| ioan452 a răspuns:

Nu, nu are nicio legătura profesia cu iubirea care o simți fata de acea persoana. Mai sunt unii cu figuri și aere dinalea de oameni crescuți in puf care dacă ei sunt doctori li se pare înjositor sa fie împreuna sau sa se căsătorească cu o vânzătoare de exemplu.

| Alle236 a răspuns:

Nu