| SoP222 a întrebat:

Cum va pregatiti pentru sfarsitul lumii?

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu lumânări. *facem economie la energie electrică*

| Nolkyz a răspuns:

Imi reimprospatez rosul din par.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Ma culc pe balcon si salivez pe tableta

| W3R4 a răspuns:

Urmaresc in direct la televizor apocalipsa, iar daca nu o vad, ma uit a doua zi, in reluare! laughing

| FadetoBlack a răspuns:

O să tau porcu', să am ce mânca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am călcat nişte haine, mi-aş dat ghetele cu cremă, mi-am cumpărat o periuţă şi o pastă de dinţi nouă, mi-am schimbat ciorapii. Sunt pregătit.

| vlad89c a răspuns:

Planuiesc sa incep sa caut petardele in prostie, sper sa apara cat mai repede, imi iau o bere, si ma duc pe strada, cu prietenii sau fara.

| vlad89c a răspuns:

Adica sarbatorescwinking.

| LaNaibaa a răspuns:

Imi cumpar o punga de seminte si TADAM!

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Cu multa rabdare:-))

| amiX a răspuns:

Un ma pregatesc. atunci cand o sa vina o sa imi fac floricele si o sa ma uit cum mor alti pana mor eu

| amiX a răspuns:

Stand

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Imi iau un McDonald's, ma duc la profesori si ii iau la misto. :-J Nice joke, man!

| SmartLie a răspuns:

GATA! Nu fac absolut nimic pentru ca sfarsitul lumii nu exista. Au zis Maiasi ca nu vine. S-a zis asa doar pentru ca se termina calendarul lor! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns (pentru SmartLie):

Cea mai tare gluma a secolului...

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Cu popcorn.laughing

| мαяιηα a răspuns:

Mmmmm..ma duc la magazin sa-mi iau niste zozole X_x

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Merg la mamaia....De fiecare sfarsit al lumii am fost acolo.

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Sa ma fac in photoshop superman si le arat nepotilor ca in tinerete eram un super erou

| TonyGamesLion a răspuns:

Pai:1.ma duc la NASA si le zic sa imi dea o racheta 2.imi iau multa multa mancare 3.calculatorul 4.iti faci o mica tableta din hartie o faci in fel ca de pamant si pleci pe alte planete.Da-mi o fundita te rog sa fiu castigator o data

| Ionutleontin a răspuns:

Cu mici, bere cu tot ce se poate