| Kosmin19 a întrebat:

Maine cica vine sfarsitul lumii cum va pregatitithinking si unde va ascunde-ti thinking si ce ve-ti face?thinking.laughing)

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ma pregatesc si nu ma ascund pentru nu cred ca va veni...

| mentholinks a răspuns:

Eu o sa fiu printre supravietuitori.

| Dariusuu a răspuns:

O sa stau pe TPU asteptand sa cada un meteorit pe blocul meu.

Totul va fi bine. Nu te panica.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Eu stau pe tpu.sa iau tricoul,, speriatilor,,.

| KristalPop a răspuns:

Abia aştept să vină ziua de mâine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual tu poti sa te ascunzi intr-un colt cu o carte de gramatica. Zic.

| CannbalCorpse a răspuns:

La austranieni e 5 dimineata si ei sunt in 21.12. 2012 deci nu se va intampla nimic.

| blueheart a răspuns:

Cum ma pregatesc? Ma pregatesc chiar foarte bine. Maine e ziua surorii mele asa ca o sa stiu si unde o sa fiu si ce voi face.winking

| Kosmin19 explică:

E mai bine sub pat e mai in sigurantalaughing)

| dgeko a răspuns (pentru Kosmin19):

Dupa ce suntem inzapeziti atat ne-ar mai trebui sa vina sfarsitul, care oricum daca ar veni n-am muri din cauza lui ci din cauza inghetului laughing

| Kosmin19 explică (pentru dgeko):

Exactlaughing)

| dgeko a răspuns:

In beci laughing cu un bax de bere langa mine si 2 cartoane de tigari, mancarea o am deja acolo laughing

| MaliRaisa a răspuns:

Eu o sa stau in fata calculatorului si o sa vad cum zic toti de pe facebook ca nu a venit sfarsitul lumii!rolling on the floor

| Kosmin19 explică (pentru MaliRaisa):

Interesanta ideea laughing

| georgiana500 a răspuns:

Eu nu voi face nimic!laughing laughing