| paulp a întrebat:

Curiozitate: tu cate perechi de incaltaminte ai? Le folosesti pe toate? Is de oras, de drumetii, alergat, cislism? Specifica si daca esti baiat sau fata.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt baiat si am 8 perechi.

Pantofi pentru costum
Doua pereche de pantofi pentru blugi
Bocanci pentru zapada
Tenisi
Adidasi de mers zi de zi.
Doua perechi de adidasi de alergat, una o mai folosesc si la mers zi de zi.

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Doua perechi pantofi de purtat la costum
3 perechi adidasi
3 perechi bocanci, doua din pilele, una pentru ploaie.
Una pereche cizme de cauciuc (ai zis incaltaminte, nu de care happy )
2 perechi de slapi.
Folosesc mai mult bocancii, din septembrie-octombrie, pana in aprilie-mai happy
Dup[a poza de la profil iti poti da seama ca sunt baiat.

| RAY a răspuns:

Baiat
tu cate perechi de incaltaminte ai?
adidasi Nike Air Max, o singura pereche, nu vad de ce sa am mai multe

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"....adidasi Nike Air Max, o singura pereche, nu vad de ce sa am mai multe"

WTF? Tu nu-i speli niciodata? Sau daca ii speli, ce faci, iesi descult sau ii incalti uzi?!
In plus, mergi cu ei si la munca si in parc si la cumparaturi si la picnic si... oriunde?!

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Daca i spal astept sa se usuce si i port din nou, oriunde, nu vad de ce sa am ma multe perechi

| SilentRain a răspuns:

Am 5, din care 4 sunt tenisi si o pereche de adidasi

| paulp explică (pentru SilentRain):

Nimic de iarna? ghete nimic?

| SilentRain a răspuns (pentru paulp):

Nu,eu si iarna port tenisi sunt preferati mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si am 6 perechi.
De oras ca la bicicleta fitness nu am nevoie de incaltaminte.