| Nazzgul a întrebat:

Daca ai avea o masina a timpului si ai putea calatori o singura data fara intoarcere.Ai calatorii...Si unde in trecut sau viitor? Eu as calatori in trecut pe la 1900 chiar daca ar fi fara cale de intoarcere!

Răspuns Câştigător
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Eu am facut asta. M-am intors in timp si am omorat tatal unui prieten de al meu. Surprinzator, el inca exista.
Cand ii spuneam ca maica-sa e curva nu ma credea.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viitor. Dar ma tenta si idea de a calatori in trecut(ca sa castig la loto).

| suităr a răspuns:

In Trecut.

| Musique a răspuns:

Nu risc, îmi place prezentul.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ce sex nebun aş face în maşina aia... Sunt sigură că senzaţia îi mult mai tare.

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

In trecut as castiga la loto! si ass

| ErrorFound a răspuns:

Eu m-as duce in 1939 pe 1 septembrie pe undeva prin Germania. big grin

| lord15 a răspuns:

Pe vremea cand muzica buna era apreciata...

| Iliincaa a răspuns:

Acum 2 saptamani love struck
Adica la mare, din nouu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy M-as duce in viitor cu 1 milion de ani, pentru ca peste 1 milion de ani SIGUR o sa se faca masina timpului, cu car eu sa pot calatori de cate ori vreau eu, oriundewinking.