| Kanpeki a întrebat:

Voi credeti ca in viitor se vor putea realiza calatorii in timp? Eu cred. Tocmai azi am vazut un film pe protv "Masina timpului". big grin

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Personal...
Cred ca se va realiza si asta
Intrebati-va bunici sau strabunici
Daca pe vremea lor visau la Calculatorhappy
Sau... ce calculator.
Direct Televizorhappy
Pe mine unu numai ma suprinde nimic...
Dar personal cred ca ...decat sa vezi trecutul...nu sa il poti schimba
Cred ca se va inventa.doar sa vezi asa ca un film ce a fost...
In rest nu cred ca e posibil sa schimbi trecutu calatorind in timp.

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Nu cred asa ceva oh go on. Stiu ca in viitor e posibil sa apara mult mai multe tehnologii uimitoare, dar nu cred ca se va ajunge pana la calatorie in timp, desi ar fi frumos sa avem asa o experienta. Nici eu nu prea cred in chestii de-astea, mi-ar place sa existe cu adevarat telechinezia:X si sa nu fie doar un truc murdarhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu l`am vazut love struck a fost f frumoshee hee dar nu cred ca se va putea intampla asta:-s