| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ați avea o mașină a timpului pe care să o puteți folosi o singură dată, ați călători în trecut sau în viitor? De ce în trecut/viitor? Dacă ați ales trecutul, ați schimba ceva anume acolo?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

M-as intoarce pe la 15-16 ani, sa-mi mai traiesc odata adolescenta.

| Celcestietot a răspuns:

As fi vrut sa vad caderea lui Adam si Eva, si daca as fi ramas acolo, nicio problema, se zice in Biblie ca femeile erau foarte frumoasewinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Așa cred și eu că oamenii erau mult mai frumoși decât acum... Nu exista poluare, mutații genetice, E -uri în alimentație... Nici îmbătrânire prematură, pentru că la început oamenii trăiau cu sutele de ani!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, rasa lui Adam si Eva traia cu sutele de ani l̲a̲ i̲n̲c̲e̲p̲u̲t̲.

| gemeni6226 a răspuns:

As alege trecutul dar numai cu un an m-as intoarce si anume in luna septembrie 2019.Acolo as proceda in ceva altfel si azi m-as simti mai bine.

| Dorotheea21 a răspuns:

As merge inapoi in timp, in secolul 14 sa vad Renasterea, sau in secolul 1, sa vad viata si Invierea. Nu as schimba nimic decat la mine, pentru ca in oricare dintre cele doua perioade as merge, in cativa ani as ajunge stapana lumii, prin cunostintele pe care le am din bunul secol 21. happy
Oricine merge si doar o suta de ani de acum, in viitor, moare, sau nu se adapteaza, si moare putin mai incolo.hee hee

| anonim_4396 explică (pentru Dorotheea21):

Partea cu "Viața și Învierea" mi-a plăcut maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicăieri.Daca as avea de ales între necunoscut si viața mea, as alege viața mea.

| Andrei200202 a răspuns:

Nu poți călători în viitor deodată ce nu s-a petrecut, e complicat.