| mola a întrebat:

Daca ai fii cea mai importanta persoana din ROMANIA ce cuvant ati vrea sa inventati? Funda pentru cel mai interesant cuvant inventat.

Răspuns Câştigător
| biwltyad a răspuns:

Decitestonomofobia - frica de sa iei un 10 la mate
Crociomolie - Fluture cu 5 aripi
Rdonoschemologos : Legea ca orice cuvant incepe cu ro ( de la numele meu, roberta) hee
SpazzitaVrusti - pizza cu spaghete si crenvrusti
iti plac?tongue

| mola explică (pentru biwltyad):

Tare ai funda!

37 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăla verde.

| JustMusic a răspuns:

A se fitili.

| oOSaritaOo a răspuns:

Sarific- în loc de mirific(pentru narcisistele pe care le cheamă Sara smug)

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nutefinetinussapoiamlkaafricanapoiana etc.

| eliaclodia a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Definitie:fabrica de dulciuri falimentara, care este pusa la vanzare fara stirea tuturor.

| mola explică (pentru eliaclodia):

Tu nu faci regurile aici! Deci, taci.

| eliaclodia a răspuns (pentru mola):

Hei, ce s-a intamplat? Nu am raspuns la nici o intrebare cu reguli? De fapt ce am raspuns?

| Xtadelo a răspuns:

Coşcot.
Dar stai, deja l-am inventat love struck

| eliaclodia a răspuns (pentru Xtadelo):

Coscot, adica ce inseamna? Uite asa inventam limba noastra de cetateni autonomi de limba lor.

| eliaclodia a răspuns (pentru eliaclodia):

Coscot, definitie cetatean cu drepturi egale soriceilor de subsol.

| Xtadelo a răspuns (pentru eliaclodia):

Macar ai vazut categoria la care este pusa intrebarea? straight face

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru eliaclodia):

Vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh l 'arh aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh gjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh vsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hksghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjsghfufhgufuuhvfoysiuyhi l hkv vhv ihighfuuuwyrgu hai hfh o9 wuogyi h klh lahglf ipyr8[0yroioh l kh i; hgio je r gjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhggjdhl; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh sghfufhgufuuhvfofdjhysifji l gf; hgio je r fzhgjouhij l j aty oogh kljhskgkah giousfh gjklffhgjl; h ffhfhfhfdh; h ou'ghgklgskshgl kryi [lrjg klj hkgj hl 'arh gj hl 'arh

| OskarRM a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Săriţi că a rămas fără Nutella!

Răspuns utilizator avertizat
| condemnedAntagonist a răspuns (pentru SexoasaTha):

Nu se strică. Motivul? Tastatuă din silicon. http://i.imgur.com/UsB1F.jpghttp://i.imgur.com/UsB1F.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| eliaclodia a răspuns (pentru condemnedAntagonist):

Imi permiti sa te corectez? Ai uitat cratima in cateva locuri. Aici si aici. Am pus degetul pe monitor chiar acolo. Ai vazut? Uite si aici. Iar arh gj nu e potrivit in context, mai bine ziceai frta da.

| eliaclodia a răspuns (pentru SexoasaTha):

Stai linistit. Poate sa scrie mai repede fara sa toceasca butoanele. E stenografa celui mai important personaj din Romania, cand va fi ales.

| eliaclodia a răspuns (pentru Xtadelo):

Atunci coscot inseamna:un om amuzant de pe TPU sau un raspuns amuzant pe TPU?

| mola explică (pentru condemnedAntagonist):

Numai :
aljdfagriw3t672524952klsddfhsjkdfgsd kfsd?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prizetcă.

| eliaclodia a răspuns:

Mancareieftina. Definitia cuvantului: mancare dupa reteta traditionala de la daci sub romani mostenite, sau invers conform ultimelor ipoteze istorice, omonim:rabdari prajite.

| eliaclodia a răspuns:

Gogaie.Definitia: cea mai importanta persoana din Romania, care are posibilitatea datorita statutului sa inventeze cuvinte noi. La doi ani se alege alta.

| eliaclodia a răspuns:

M-am gandit serios. Sunt cea mai importanta persoana din lume, deci ti-as inventa un nume, ar fi regula de care nu ai scapa.Ti-ar spune toti ca mine.

| mola explică:

Va un alt cuvant.

| Almássy a răspuns:

... happy encefalomielopoliradiculonevrita

| eliaclodia a răspuns (pentru Almássy):

Ba. Encefalomielopliaradiculonevritaprofesorilorincapabili. Definitia? Pedeapsa data de zei profesorilor, popular prescurtata naspatataie.

| MinatoSan a răspuns:

In primul rind, eu locuiesc in moldova.in al doilea :superthosttboobooatakcan why

| eliaclodia a răspuns (pentru MinatoSan):

Moldovenii se pricep la aldeasteatriviale{ in definitia cuvantului: superthosttboobooatakcan why intra si un fel de motivatie a priceperii, dar nu inteleg, e ceva despre mama}

| mola explică (pentru eliaclodia):

Tu nu faci regurile aici, deci, ai inteles?

| eliaclodia a răspuns (pentru mola):

Nu esti seful meu. Nu am inteles si nici nu am ce. Ho ho ho.Ha ha ha.Hi hi hi.

| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

Descamerafob
este frica de a deschide o camera de fotografiat devil

| AsuIepurasulDePlus a răspuns (pentru AsuIepurasulDePlus):

M-am facut de rusine cu un raspuns prea scurt XD

| YourMistake01 a răspuns:

Nu stiu ceva gen cocaina C... nu e chiar cuvant dar totusi e inventat de mine