| angelo200 a întrebat:

Daca ai alege sa fi o persoana importanta din toata lumea ce persoana ai vrea sa fi?

Răspuns Câştigător
| Alice180297 a răspuns:

Eu nu as vrea sa fiu o persoana importanta

Din moment ce as fi o persoana importanta imi dau seama ca nu o sa mai am timp de prieteni si familie

Si altii o sa ma critice ca am figuri, ca nu stiu in ce fel imi sta parul, ca sunt nu stiu cum.Barfe!

12 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu mi-ar placea sa fiu cunoscuta de toata lumea, ci prefer sa raman mereu anonima, iar atata timp cat la mine in familie sunt importanta ce imi mai trebuie sa fiu si in preajma altora?

| Floreenofficial a răspuns:

Britney Spears sau Miley Cyrus.

| mihaibrasov a răspuns:

Obama si as legaliza fericirea.

| pwp a răspuns:

Shakira sau ana kournikova pentru a fi cu enrique iglesias!

| NickiMinaj a răspuns:

Paris Hilton big grin

| Ingerasull99 a răspuns:

Aleg sa fiu eu, pentru mine persoana mea este foarte importanta.

| HaNeul a răspuns:

Ash vrea sa fiu eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presedintele SUA

| daiana a răspuns:

Daca as alege sa fiu o persoana importanta din toata lumea nu stiu ce persoana as vrea sa fiu. posibil as avea mai mult variante cum ar fi: hayley williams, eminem sau katy perry laughing habar-n-am straight face

| cryna a răspuns:

As vrea sa fiu o persoana care ajuta lumea ...nu stiu exact ceva poate doctor ...nu este o personalitate foarte importanta cel putin nu in genul in care te referi dar cred ca cel mai important e sa poti ajuta lumea uh ce persoana ai vrea sa fi?

| Intainna a răspuns:

Iulia Vantur

| soniamistica a răspuns:

Demi lovato