| musicmyname a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in timp pentru a-i spune ceva eului tau din viitor, ce i-ai spune?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"N-ai murit?"

| AikkoxD a răspuns:

Să pui toate pungile dă seminţe în bancă. vin hoţii

| carminaburana43 a răspuns:

Multe.O informatie despre servici si o informatie despre familie.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiiHaș a răspuns:

'frate,ce bine facuta sunt! si spune..cand o sa ma duc la strand in data de 7.7. 2012 o sa stau mult la soare si o sa ma ard?!'

| MarianWLF a răspuns:

Sa ma s... ca eu sunt originalullaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din viitor nu stiu, dar din trecut l-as anunta de testul ala la mate

| iKeel a răspuns:

'' Ce faci bă, eu-le? ''

| ayosmdk a răspuns:

" Mda... nu ar fi trebuit sa fac implanturile "

| DWDT a răspuns:

Ca e prost!

| LikeACandyxD a răspuns:

Esti la fel de frumoasa cum te stiam big grin

| ?l?a a răspuns:

" eu-le, eu sunt eu-l din trecut"

| deutzadia a răspuns:

Eule tot asa draguta voi fi in viitor, inca nu s-a sfarsit lumea?rolling on the floor, ma mai cunosti?