Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in orice loc din acest univers si la orice moment (din trecut, prezent sau viitor), unde ai alege sa te duci?

128 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O călătorie cu părinții, nu contează destinația.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

In viitor, sa imi vad viata poate termin cu o blonda si un ferrari sau singur la casa mea/in chirie cu un caine sau o pisica.

Apache
| Apache a răspuns:

Hong Kong...prezent.

| Bacemi a răspuns:

In Venetia Renascentista.

| mona a răspuns:

Cred ca in viitor

| CristiB93 a răspuns:

As vrea sa merg cu 6 luni in urma ca sa iau alta decizie si sa fac alte lucruri decat am facut.

| MiyakoSaki a răspuns:

Oriunde in trecut happy

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu as merge pe varful mont blanc

| Narcis2007 a răspuns:

As merge cateva zeci de mii de ani in viitor, tot pe Terra

| Hydrangeaceae a răspuns:

Trecutul nu mai contează, cum a fost aşa a fost. Prezentul îl trăiesc acum şi văd cum este, cu bune, cu rele. Mi-ar plăcea să pot călători în viitor, să văd cum voi fi atunci, ce profesie voi avea, şi aşa mai departe. Mi-aş dori să pot repara acum eventualele greşeli pe care le voi face în viitor, sau măcar să ştiu să le evit.

| Musique a răspuns:

În viitor, ca să văd momentul în care voi muri.

| Liviu a răspuns:

Uhm,apai m-as duce atunci cand o facut nea 'noe' arca si i-as spune sa numai faca nici o arca laughing sau sa numai ia atat de multe animale, ca unii oameni in ziua de azi, se comporta mai rau ca niste animalehee hee big grin

| pisoias a răspuns:

In trecut, pe vremea cand eram doar un bebe fra griji si fara bani.

| albastrualb77 a răspuns:

In Dubai ...prezent.

| Inferno a răspuns:

M33, galaxia triunghiului.

| mimiwewem a răspuns:

În trecut, normal.

| DeathIncarnate a răspuns:

In trecut in anii cand Bucurestiul era Micul Paris si lumea avea mai mlt bun simt

| Emmeii a răspuns:

În viitor, să văd cum ar fi şi cu cine voi trăi şi cum ar fi viaţa mea şi dacă pot schimba ceva în bine acum!

Dar aş merge şi în trecut, să văd cum au trăit descendenţii mei şi cum era pe-atunci.

| Sn4k3 a răspuns:

Sa vad cum s-au format piramidele laughing (cica au fost construite de extraterestrilaughing, bine. sunt mai multe teorii) dupa atunci cand existau dinozaurii si dupa inapoi in prezent sa povestesc tot laughing)

| sublime89 a răspuns:

M-as duce in mai multe locuri laughing In primul rand m-as duce chiar la inceputul Universului, sa vad ce a implicat acel "Big Bang". Apoi as vrea sa vad cum s-a format sistemul solar cu peste 4, 5 miliarde de ani in urma. Sa vad cum s-a format Luna. Apoi sa vad cum a aparut viata pe Pamant, sau sa vad planeta Marte cand inca avea oceane de apa lichida. Mi-as dori sa vad si cum a decurs evolutia vietii pe Pamant, inclusiv a omului.
Din viitor as vrea sa vad care va fi destinul speciei umane, si cum va arata sfarsitul Terrei si al intregului Univers.

| AirănMeidăn a răspuns:

In patul lui Ashadow.
Wut? Nu, nu e ceea ce credeti. Sper sa nu vada asta.

| Ashadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ai noroc, am vazut-o la Ultimele Raspunsuri laughing
Sa nu-l deranjezi, ok? Sa-l gasesc la fel de dezordonat cum l-am lasat azi de dimine-la pranz.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ashadow):

Ok, am o rugaminte, doar atat. Sa nu te uiti la intrebarile mele.

| Ashadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

...nu stiu daca stii, dar am primit un email...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ashadow):

Aaa...nu stiu...ce e-mail?
*tremurand*

| Ashadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Un email chiar foarte interesant.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ashadow):

Anume?
*tremurand si mai tare*

| Ashadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Ceva legat de o intrebare...a unei utilizatoare...careia se intampla sa-i placa (,) canile..suna cunoscut?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ashadow):

Nu-mi plac canile worried
Si nu, nu suna cunoscut

| Ashadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Cineva tocmai s-a dat de gol.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ashadow):

Eu nu m-am dat de gol. M-am dat de plin.
Sah-mat blushing
Btw, ai observat ca orice ai cauta pe google, url-ul contine numarul 69? Stiu ca nu are legatura, dar trebuia sa zic cuiva worried

| Ashadow a răspuns (pentru AirănMeidăn):

N-am observat, ce canuta atenta esti...
Inseamna ca google ne uraste fiindca il pisalogim mereu cu intrebarile noastre.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Ashadow):

Nu, sigur e o conspiratie. Sau google doar vrea un 69.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

America anilor 50-90. S-a trait extraordinar in America in perioada asta. Si existau si tot felul de facilitati, spre deosebire de alti ani de aur ai altor state/imperii.
Si as si ramane acolo, ca nu bat degeaba ''atata drum''

| LTAA a răspuns:

1. As merge in viitor, ca sa vad care dintre colegele mele de clasa imi va fi consoarta, cum vor fi masinile viitorului si sa imi cumpar un iPhone 17S, un Galaxy S26 si un Galaxy Note 25, si sa nu uit, o tableta cu Windows 15.1.

| MaliciousDeath a răspuns:

N-as putea sa ma teleportez intr-un film sau o carte cu putin sf? Nu sunt un fan asa de inrait al realitatii.

| Seepty a răspuns:

In trecut.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

In trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Roma antică sau Egipt. Sunt conștientă de faptul că aș putea fi păpată de un crocodil pe malul Nilului sau de un leu în arenă, dar nu-mi pasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara/tari: Japonia-Coreea-China
Timp: as ramane in PREZENT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa conduc un autobot si sa bat extracterestri kayju

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as duce in viitor ca sa-mi numar funditele.