| TheShade a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in timp, unde ai vrea sa mergi? In viitor sau in trecut?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebarea ta pentru mine e ca un cadou!
Nici nu-ti poti imagina de cate ori m-am gandit la lucrul asta si am constatat,cu neputinta,ca timpul are deocamdata o singura directie!
Bineinteles ca as face o scurta incursiune in trecut, e singurul pe care-l cunosc si as mai putea indrepta cate ceva!
Prezentul il traiesc, viitorul il astept si n-as schimba nimic in toata povestea asta, ce-ar fi viata fara putin suspans?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În trecut, să mai fiu o dată, cel puțin, cu mama!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

In viitor, direct in rai.

Apache
| Apache a răspuns:

Calatoria in timp, in trecut este imposibila din cauza paradoxului creat de un astfel de lucru, dar in viitor este posibil si deci alegi viitorul!

| Narfundo a răspuns:

Sa fiu sincer daca as putea sa calatoresc in timp as ramane tot in prezent. Eventual as calatorii in alta galaxie, lume dar in nici un caz tot in lumea asta.Crezi sau nu. e doar o presupunere.In prezent, in momentul acesta, este mai bine ca in trecut si presupun ca si viitor.

| cristianorudi7 a răspuns:

In trecut, in viitor stii km ce te asteapta

| Sonniiaa a răspuns:

In trecut. As indrepta cateva lucruri si gata.

| Addina a răspuns:

In trecut.

| FurtunaDiesel a răspuns:

In viitor sa vad ce numere o sa iasa la loto laughing