| МŶĶÁŶ a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti ce ati alege:
Sa stiiti tot ce se poate sti, sau sa nu muriti niciodata si sa ramaneti la ce varsta vreti?
Si va rog nu ma criticati ca am pus o intrebare nu stiu cum sau nu am scris bine nu stiu ce.
Aprop, argumentati si de ce!

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Pai nu e ca nu vreau sa mor, nu suport sa sufar in pain ma rog asta n-are importanta...
Hmm as vrea sa stiu tot atunci sa vad fetele profilor, ale colegilor sa stiu ce se va intampla si sa impiedic tragedii, sa nu mai trebuiasca sa fiu criticata ca n-am invatat sau sa am emotii, sa nu mai caut ca disperata raspunsul prin carti si sa nu plang pentru un lucru caci stiu soarta lui mai tarziu.Sa-mi pot alege varsta si sa nu mor niciodata... Oare nu ceri prea mult? Insa, cum spunea si Marele Iepure Rosu, ca ar vrea sa ma vada pe la 18 ani.Nu intreba ca sti cine e si n-a venit de la mine.Asa oricum ar fi misto sa le ai pe amandoua dar parca mai mult l-as vrea pe primul.Nu stiu parerea mea.Am o viata sa nu mi-o prelungesc aiurea, mai bine mi-o fac cum doresc eu.A si scuze pentru M.I.R. Nu stiu de ce-oi fi scris.Acum ca tot ai adus vorba tu pe care o vrei? Te-ai intalnit cu un pitic si te-a intrebat :
-omule vrei sa fi tanar vesnic si sa se roage moatea de tine sa mori si sa nu vrei sau...sa sti tot ce vrei tu si sa faci ce vrei tu!
Iti sugerez sa stii ce vrei tu. Fara nicio emotie! Dar zau ca esti norocos! Imi dai numarul piticului? Please! Ce urasc oamenii care cer la sfarsitul intrebarii funda! Asa ca nu vreau funda! Sa nu cumva sa-mi dai funda ai inteles?! Nu merit funda, nu mi-o da! Ba ai inteles? Daca-mi dai funda ma supar pe tine!

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ambele ar face viaţa destul de plictisitoare din punctul meu de vedere... în momentul ăsta vreau doar o doză de Heineken happy

| giuly a răspuns:

*îl critică pe mykay*

| pinguinuVerde a răspuns:

Să nu mor niciodată şi să rămân la ce vârstă vreau ...aici pot spune că sunt serioasă.
Pentru că a ştii tot nu`ţi dă de mâncare ...curioşii mor repede happy

| bombănucleară a răspuns:

Sa stiu tot, pentru ca mereu am visat sa fiu mai destept decat Einstein.

| AnneMarri a răspuns:

Să nu mor niciodată şi să rămân tot la această vârstă. De ce? Deoarece ce mi se rup mie steluţele ******** de tot ce se poate ştii, când pot să trăiesc atât de mult? Sau şi dacă n-aş muri nici odată, ce-mi pasă mie de restul?
Părerea mea.
P.S. nu te critic. kiss

| FucktheSystem a răspuns:

Sa rămân la aceeasi vîrstă. De ce? Pentru că dacă o să ramăn la aceeasi vîrstă rezultă că o să trăiesc veșnic și dacă o să trăiesc veșnic o să am timp să știu tot ce se poate știi.E logic.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Paaai...daca nu as muri niciodata mi sar epuiza ideile de comicuri, iar daca as putea sa stiu tot nu as avea destul timp sa fac toate comicurile, ca mor...deeci, e bine cum sunt acum

| Ingerash a răspuns:

Sa nu mor niciodat si sa raman la varsta pe care o vreau eu

| CrowUp a răspuns:

Sa nu mor niciodata!

Dece?

Ca sa vad cum se destrama tara asta! As da orice sa vad in ce hal va ajunge! Ca, daca se nimereste sa fie un conducator bun, SPER SA FIE!

| Zøєy a răspuns:

Sa fiu nemuritoare la varsta de acum [17 ani]devil.

| makeinVomaDRainbow a răspuns:

Să știu tăt! logic thinking Că dacă nu mori niciodată e. pPplictisitor. Dar dacă știu tot nu mai trebuie să-mi bat capu la școalabatting eyelashes