| AnimatedSignature a întrebat:

Daca as avea un animal, orice animal, as putea sa-i pun numele Terra?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mai bine l-ai numi Om.

| NOBODY a răspuns:

Doar dacă e mascul.

| LittleSue a răspuns:

Mai stiam eu pe cineva care ii spunea pechinezului sau Mihai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Theluli e cel mai potrivit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiam de numele Pluto, dar acum văd că evoluăm. Venim din ce în ce mai aproape de soare.

| AnonimuszWss a răspuns:

Orice in afara de cactus.

| biwltyad a răspuns:

Eh, eu chiar cunosc o fata care avea un catel pe nume Terra

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Eu am avut lupoaica care o chema Tera deci nu vad de ce nu...

| AleeePunct a răspuns:

Poi..la o testoasa laughing

| Iuliapaula12 a răspuns:

Salu. sa stii ca numele asta e potrivit pentru un animal.eu am o pisica si un cainu pe nume Boti si Laica. sper ca o sa te ajute sa faci alegerea corecte

| map116 a răspuns:

Daca vrei sa faca piruiete toata ziua, sa ii fie ba cald ba frig, atunci da.

| O_Teodora_1998 a răspuns:

rolling on the floor))