| pisciutza19 a întrebat:

Daca ati afla ca maine vine sfarsitul lumii.Ce ati face?

12 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Țin de aproape un an o dietă specială, protocolul autoimun, care implică anumite restricții alimentare, n-am voie o mulțime de chestii gustoase fiindcă îmi influențează în mod negativ tiroida.
Dacă tot e să crăpăm, o să am plăcerea să mă îndop cu o pizza. Ori o shaorma. Ori...oh! Nu se poate să fie poimâine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș dezvirgina rolling on the floor

| minrest a răspuns:

Vreau sa stiu cu o saptamana inainte, sa imi aleg o carte si sa fiu sigur ca o termin; dar tu ce ai face scumpo?

| pisciutza19 explică (pentru minrest):

M-as dezvirgina

| minrest a răspuns (pentru pisciutza19):

Cred si eu. Dar nu iti ajunge o zi, asa ceva nu se face in graba. Deci, sa anunte si ei cu o saptamana inainte; nu ne putem incadra intr-o zi.

| pisciutza19 explică (pentru minrest):

M-as imbata nu am facut nicioadata si nu stiu cum e cand esti beat dar daca tot vine sfarsitul lumii merita sa incerc

| minrest a răspuns (pentru pisciutza19):

Nu, pisciutza; primul raspuns era bun. Ce se compara dragostea cu bautura? Te imbeti de iubire, si de placere, daca tot e pentru o singura data, nu de vin; nu ai vrea sa te doara capul si sa iti fie rau in ultima zi.

| ThyDoom a răspuns:

Nu țin atât de mult la lume încât să fac ceva special. Deci, m-aș bucura.

| Public22 a răspuns:

Nu știu, as petrece timpul cu persoanele pe care le iubesc, pentru ca nu prea o fac acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Henrypericolpublic a răspuns:

Probabil m-as duce pe pista si as baga vitesa maxima sa vad daca prinde 250 KM/H ca atat are in bord.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu m-as duce la servici as ramane acasa si as chema fata mea acasa sa fim impreuna la necaz.