| Sara2 a întrebat:

Credeti ca vine sfarsitul lumii maine?

25 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Uite ca n-a venit!

| pwp a răspuns:

E 21.12. 2012 si nu a venit sfarsitul.

Răspuns utilizator avertizat
| ZOZOKid a răspuns:

NU. Dar ar fi minunat daca maine ar veni sfarsitul prostiei.

| CrisDdf a răspuns:

Nu,what the hell?! E doar un calendar mayas care a luat sfarsit.Nu au mai avut timp sa il termine, s-a terminat era lor dupa care au disparut.Dar nu o sa vina sfarsitul lumii. Incepem o alta era daca ne luam dupa calendarul mayas.

| Crucified a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Cum ar fi :Tataa te rog frumos iami si mie un lamborghinii te rog e ieftin happyce naiba Nu va veni! sa nu iti fie frica! dormi frumos si linistita!

| CryChristiAN a răspuns:

Hai ma palomma. EU te credeam serioasa.
Chiar asa de genii au fost maiasii? mai genii decat incasii in deomeniul matematic? Probabil ca au incercat sa descopere ce-s cu liniile Ley si au hotarat data ca fiind 21, pentru ca stiau sa inmulteasca ''numerele mitologice 3 si 7''.

| davidtm a răspuns:

O sa vedemlaughing

| SimonaQs a răspuns:

Categoric nu :X

| Smile2BHappy a răspuns:

Poate da, poate nu. Eu cred ca nu. E aceeasi poveste ca in fiecare an.

| Ando1dul a răspuns:

Asa cum cred ca voi primi un Ferari de craciun.

| NoOne18 a răspuns:

Nu, D-zeu stie cand vine.

| dorin1995 a răspuns:

Nu cred ca va veni maiasi nu sunt intregi la cap stiti doar ca dumnezeu nu exista isus nu exista deci nu stie nimenea daca vine sau nu dar cel mai precis nu va veni... sfarsitul lumii vine cand antecristul se naste si incep razboaiele intelegi tu acolo ce spun eu happy

Răspuns utilizator avertizat
| ny098 a răspuns:

Nuu! Am trecut si de-asta!
Cine mai crede in astea!

| lologfo a răspuns:

Nu
Nu trebuie sa mor virginlaughing

| Anonimus247nmn13 a răspuns:

Nup

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Eu nu cred ca vine, dc nu cred? Pentru ca '' s-a prezis'' ca inainte de 21.12. 2012 vor fi 3 zile de intunerci si 3 zile de lumina,nu s-a intamplat nimic, totul normal, dc nu mai cred? Noi nu suntem in masura sa judecam cand vine sfarsitul lumiii sau nu, multi s-au luat dupa calendarul mayasi, DAR CANDITIVA CA MAYASIII AIA AU SCRIS IN CALENDARUL ALA VREO 2000 DE ANI

| DjFloyd a răspuns:

Sf.lumii tu te auzii ce ziiki daca era sf lumii auzeai paia ca se omoara.aia stateau bine mersi au nascocit o minciuna sa fac banirolling on the floor

| DeSStoRRy a răspuns:

Nu

| boroeanu a răspuns:

Eu cred ca nu....nimeni nu stie cand e sf. lumii doar dumnezeu.astea sunt niste povesti.in fiecare an spune la fel... daca ti-a placut rasunsul meu..si daca vrei sa-mi dai fundahappy

| Creattsa a răspuns:

Normal ca nu va veni sfarsitul. Nu fi credula in tot ce spune si ce se aude.Doar D-zeu stie cand va pieri lumea.happy

| nuty666 a răspuns:

Nici gand cine ti-a spus prostia asta