| Smile2BHappy a întrebat:

Daca ati muri cate persoane si cine ar plange dupa tine?

28 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Plans? Cred ca ar fi party mult timp.

| JustMusic a răspuns:

Ce cine sa planga dupa mine, daca il va dpe unu ca plange il bantui, nu maincalzesc cu ceva lacrimile lor.

| єχcєєℓ a răspuns:

Apăi prea multe persoane mi-ar duce dorul și cred că nu-mi validează răspunsul dacă fac ditamai lista

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar asiguratorul ca are bani de dat

| Ashadow a răspuns:

Ashadow a murit.Va invitam la inmormantare pe data de...
*publicul casca,greierii canta*
Ok,primiti pizza si coliva daca veniti
Soapte in public:da ma, a murit ala, cum il chema, Ashadow, hai si noi la inmormantare ca a fost un om bun saracu...

| Speed99 a răspuns:

*emo mod on*
Nimeni nu ar plange dupa mine. Sunt inutil.
*emo mod off*

Daca scriu toata lista as imbatrani.

| Konata a răspuns:

Asta nu stie nimeni. Cine stie cati dusmani avem si cine asteapta sa ni-se intampla ceva rau. Cred ca parintii sigur ar plange um si eu asi plange pentru ei insa, la capitolul prieteni am multe indoieli.

| Fridăm a răspuns:

Tot T/A -ul, în frunte cu Maria. Poate şi Ionel.

| Ashadow a răspuns (pentru Fridăm):

Ionel ar plange de bucurie poate.De ce ar plange nora dupa soacra mare?

| Fridăm a răspuns (pentru Ashadow):

Ca să'i curgă rimelul...să se termine mai repede să'i poată lua Maria altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părinţii, bunicii şi alte câteva rude apropiate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, te rog.

Ştii filmele alea în care după o lungă domnie a răului, se arată soarele, înfloresc florile, păsărelele cântă şi oamenii devin dintr-odată fericiţi?

Cam aşa o să fie dacă mor eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama,tata,bunica si cea mai buna prietena=4 persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o să fiu ultima persoană de pe pământ nu o să mă plângă nimeni.
Nu mor, eu sunt nemuritoare.

| Aneurysm a răspuns:

Nu ştiu şi sincer nici nu-mi pasă.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Familia si toate cartile joker din lume. happy

| Crâstoşelul a răspuns:

Puradeii care mă iubesc, ar pânge toată viaţa lor.

| albaKiara a răspuns:

Familia mea cu siguranta! Prietenii mei, rudele si cam atat

| Smile2BHappy explică:

Dupa mine nu ar plange nici aerul...

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Smile2BHappy):

Da,ai dreptate.

| BluishAngel a răspuns (pentru Smile2BHappy):

De ce spui asta? FIECARE om e unic happy Apropo, ce cauta intrebarea asta la T/A? Redirectioneaz-o tongue

| Firetears a răspuns:

Şi dacă aş muri, cui i-ar păsa?
Probabil câtorva...
Trei zile la înmormântarea mea
Şi-apoi ar uita... oh go on

| Georg13 a răspuns:

Cate,nu am nici o idee.Cine,probabil familia si prietenii.Nu asa e normal? laughing

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Nu se stie.Dar cred ca Chuck Norris ar plange din cauza ca nu m-a omorat el laughing

| Mey a răspuns:

Familia,prietenii adevarati si cei falsi care vor transforma pana si inmormantarea mea in ceva despre ei

| mamaFluture a răspuns:

Toti ca as pune in testament sa taie ceapa 3 zile dupa inmormantare altfel ii bantui si nimeni nu vrea sa mai stau cu el si mai mult.

| mamaFluture a răspuns:

Apropo asta imi aminteste de ceva facut de mine : Daca ai muri e as da party.

| vilia a răspuns:

Eu sunt 100% sigura ca cel putin 30 de persoane ar plange pentru mine puppy dog eyes ( familia =8persoane; rudele=7persoane; prietenii apropiati =4persoane; colegii=11persoane )