| LCD a întrebat:

Ii pasa cuiva de tine?
daca maine ai muri...care si cate sunt persoanele care ar plange pentru tine?

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Stiu sigur ca ar fi multe. Pe langa familia mea sunt sigur ca ar fi destule persoane. Am destui prieteni care tin la mine si care cu siguranta ar fi mai tristi la aflarea unei astfel de vesti.

| Alisa a răspuns:

Da, le pasa: familiei, prietenei mele care imi este ca o sora si iubitului. Dar nu vreau sa planga dupa mine, nu vreau sa sufere. Doamne Fereste!

| TąNyą a răspuns:

Da îi pasă
Familia, prietenii foarte apropiaţi, iubitu'.

FantaSZy.

| nobody_9468 a răspuns:

Intrebarile ar fi cam asahee hee
Imi pasa de cineva? Nulaughing.
Pentru cate persoane as plange, daca ar muri? Nici una, moartea a ceva normalhappy.
Raspunsurile la intrebarile talebig grina, multor persoanehappy.
Care? Familia, vecinii, prietenii, amicii, fostii prietenilaughing, pana si dusmaniihappy. Toata lumea ma adora, ce'as putea sa fac?laughing

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

Poate parinti... in rest nuprea...
Poate vor fi socate ca am murit daca mor in rest nu cred ca vor plange dupa mine - eu n-as plange dupa ei

| irina20 a răspuns:

Daca ai ganduri negre, spala-le!
Intotdeauna vei fi un om important pentru cineva!
parintii tai, prietena cea mai bune, vecina, bunicii, catelul s. a. m. d.

| sasha a răspuns:

Nu sunt sigur de prieteni de colegi, dar am o familie careia stiu sigur ca-i pasa de mine, am o fata care ar suferi daca eu as muri maine, eu am o chestie pe bibilica, cand mor vreau sa fiu mumificat si toata lumea sa fie imbracata in alb, iar dorinta mea ar fi ca fiecare persoana care plange sa ma simta atat de aproape incat sa uite ca eu sunt cel pe care nu o sa-l mai vada decat in poze.imi doresc ca in urma mea sa nu las durere, insa nu stiu cum sa fac asta atunci cand zilele pentru mine se vor sfarsi.sad

| madagascar a răspuns:

"Si de-o fi sa mor ca maine, sa nu plangeti dupa mine, sa beti si sa petreceti c-ati avut un om ca mine". eu nu vreau sa planga nimeni dupa mine, vreau inmormantare cu lautari,(sunt nebuna stiu), or sa planga cativa,"Vor plange multi, dar oare cati, in urma mea se vor bucura" si inca ceva "De-oi muri m-or pune-n groapa, Si la cap mi-or pune-o piatra, 2 zile m-or canta, dupa aceea m-or uita"

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mai copii...reveniti-va!

| stefangeles a răspuns:

Poate dracu sa planga ca mor eu ca intra in somaj laughing ii iau locu...

in afara de familie nimeni... oameni ceilalti sunt prea iubitori incat sa iubeasca si pe cei apropiati big grin

| marla a răspuns:

Nu stiu, nu stiu...

| AlndChocolate a răspuns:

Oameni din ziua de azi sunt foarte rai si se gandesc doar la ei.
Daca ai prieteni adevarati carora sigur le pasa de tine, vor fi mereu alaturi de tine.
Familia. Familia sigur ar plange dupa cineva drag.
Dar nu Cel din urma. Dumnezeu este cel mai bun prieten al nostru cum s-ar spune, el mereu ne asculta, mereu are grija de noi...
Fi vesesl, ca de aia esti pe lume laughing!

| danielacs a răspuns:

Parintii mei cred ca ar suferi foarte mult! Cred ca si prietenii si toti cei care m-au cunoscut! Dar nici nu vreau sa ma gandesc la asta! Chiar saptamana trecuta am facut accident cu masina cu niste prieteni si atunci mi-am vazut moartea cu ochii si am scapat doar cu niste vanatai si cu capul spart sad Bine ca nu au aflat ai mei big grin ca daca afla mama big grin! Cel mai bine e sa iti traiesti viata din plin pentru ca nu stii niciodata cand mori, acum esti iar in secunda urmatoare te-ai dus!winking

| babygyrl a răspuns:

La prima intrebare nu stiu ce sa zic. Chiar nu stiu poate familiei dar nu prea cred si unor prietenii mai apropiati.cred ca cel mai mult bunicilor.
La cate persoane vor plange, cred ca familia si prietenii.Nu stiu.

Dar de ce sa ne gandim la moarte cand avem o viata inainte?

O traim asa cum este:buna sau rea- e a noastra si una avem si aia scurta.

Haideti sa nu ne mai gandim la asa ceva. Sa ne traim viata.

| mary_5801 a răspuns:

Numai viziuni macabre aveti.Cand viata e un dar atat de frumos, voi va ganditi la moarte.Cand o sa expire odata curentul asta... emo?

| anonim_9938 a răspuns:

Atunci cand doamne fereste mori sunt multi langa tine chiar si persoanele la care nu te gandestiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Roxii a răspuns:

Familia, prietenii rudele si colegii(familia mama tata fratii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tired of drama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu planga nimeni. Nu merit laughing
Sa planga doar cerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ii pasda nimanui

http://beheader69.wordpress.com/2010/11/26/crezi-ca-ii-pasa-cuiva/

| laurik_5214 a răspuns:

Poate parintii restul nu cred sad

| nuimporta a răspuns:

Ma ce intrebare este asta. si normal ca vor plinge si dupa tine si dupa mine cine? familia prietenii rudele mai stiu si eu poate (dusmanii

| Dobrei_Cosmin_1988 a răspuns:

Nu cred in special ea deloc

| Lupu_Adina_1986 a răspuns:

Si daca s-ar intrista, asta inseamna ca le pasa? Lumea se intristeaza din mers, in zilele astea, fara sa se opreasca.