| Astrid47 a întrebat:

Daca ati pueta sa-i faceti orice lui Justin Bieber(ceva foarte rau) ce i-ati face?
Raspunsul cel mai inspirat si dur primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Jakoban a răspuns:

L-as tunde chiel, ia-si taia viermele ala pe care el il numeste ***, l-as lega de un par si ia-si da cu biciu pe spate, l-as castra, dupa ce ia-si face toate asta ia-si da foc cu un cocktail molotov dupa ce se stinge focu ia-si lua cadavru si l-as da la caini dupa ce il mananca cainii ia-si lua ramasitile si le-as arunca intr-o prapastie

| Astrid47 explică (pentru Jakoban):

Muhahhahaaaa! Imi place cum gandesti! M-ai facut sa zambesc citind raspunsul tau!laughing

| Jakoban a răspuns (pentru Astrid47):

Since nu ia-si face asta ia-si face ceva mult mai reu rolling on the floor))

| Astrid47 explică (pentru Jakoban):

Ce dragut!

22 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ias prinde pielea p*l* in unghera laughing

| Ashadow a răspuns:

I-as scoate vata din urechi in timpul propriului concert.

| Kaℓi a răspuns:

Thuamne fereste! da' ce-aveti cu bietul om? sad

| Astrid47 explică (pentru Kaℓi):

Sa inteleg ca esti o copila de 11 ani obsedata?
Nu il suport.Canta ca un strut lovit la C***e si toata fetitele il pupa in **** ca el e talenat.Te avertizez, copii d-astia spalati pe creier ajung sapun!

| Kaℓi a răspuns (pentru Astrid47):

Yeah, right big grin
Nu, draga mea, ma miram cata energie consumati ca sa-l distrugeti, sa-l faceti bucatele, sa-l ingropati si sa-l tocati, cand el se distruge singur, incet si sigur... ceea ce e destul de trist, btw.

| OitaZburdalnica a răspuns (pentru Astrid47):

Daca ala canta ca un strut lovit la c***e, asta cum canta? http://www.youtube.com/watch?v=3tKihkMBmLs :))

| Astrid47 explică (pentru OitaZburdalnica):

Ca 3 struti loviti la c***e.

| OitaZburdalnica a răspuns (pentru Astrid47):

In cor

| Duucu a răspuns:

L-aș tăia pe măini cu hărtie, apoi aș turna zeamă de lămăie. Dacă încearcă să țipe, iau o seringă și îi umflu limba cu apă. Apoi i-aș băga niște ace în ochi și în ouă. Apoi îl las așa.

| Astrid47 explică (pentru Duucu):

Ce frumos gandesti!

| albaKiara a răspuns (pentru Astrid47):

I-as cumpara un cd cu el.

| ww2Totenkopf a răspuns:

L-as castra si l-as pune sa doarma cu un ceas desteptator la ureche, care sa nu se opreasca nici macar o secunda! angry

FUNDA?

| Astrid47 explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu e destul de dur dar daca va fi singurul raspuns tu vei avea funda cu siguranta!

| Konata a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Nu mai cersi funde.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Nu am terminat!
1)Sa asculte muzca ambientala.
2)Sa ii cada tot parul.
3)Sa aibe ciuma bubonica.
4)Sa il incineeze Hiler.
5)Sa asculte miku hatsune timp de 1000 de ore.
6)Si cea mai teribila...sa bage in gura un sfarma falci de 10 cm!

| TheKillerOfKillers a răspuns:

L-as arde pe jug si pe rani i-as pune sare si as pune cainii a-l linga pe bube si l-as arunca de pe muntii Himalaya.

| MIRUNAmyra a răspuns:

L-as arunca intr-o cusca cu leii,tigrii,si sobolicozaurii,apoi daca traieste(daca),il spanzur de un brad, ii arunc cadavrul in foc, si ma asigur ca vor ramane oasele sa ii dau de mancare lui Azorel, iar ramasitele ramasitelor le ingrop, in gunoi!

| MaryWhiteRose a răspuns:

L-as pune pe fuego sa-l castreze cu o foarfeca de tuns via, in timp ce-i canta "impodobeste mama bradu'"cu irina loghin si as mai face si spectacol din asta 5 lei biletul(mai castig si eu un banut acolo) big grin.

| Cameleonnn a răspuns:

Il pârlesc, il tai, il pun la fiert in oala cu urină de cal. Il pun in farfurie dau puţină drojdie, puţin rom şi, o pun pe Selena Gomez să îl mănânce.