| speed51 a întrebat:

Care il uraste cel mai mult justin bieber? primeste fundalaughing

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Haha.daca incep sa imi scriu sentimentele mele pure. fata de biber.mie teama ca o sa iau ban...permanent.

3 răspunsuri:
| SakuraBlooms a răspuns:

EUUUUUU... funda? e foarte enervat I am so f***king cutelaughinglaughing funda? sincer prefer eminem sau sistem of a down sau bineinteles matellica

| Meow15 a răspuns:

Euuuuu! laughing

| D3eaa a răspuns:

laughing)asta e intrebare? eu una nu il urasc laughingdoar ca nu il sufar rolling on the floor