| AvalohAlyn a întrebat:

Daca citesc o carte despre medicina si sănătate pot ajunge doctor? Măcar minidoctor? Măcar semidoctor? Sau macar microdoctor?
Vă aștept la semi micro mini cabinetul meu după ce citesc cartea că sa va semi micro mini consult.
Cu drag semi micro mini doctorul AvalohAlyn

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cred ca ai și altceva la nivel Microhee hee

| Goete a răspuns:

N-am putut intra in microcabinet, am dat cu capul de tocul usii.
Pot sa-ti trimit dosr virusul, sa vezi daca e Covid 19 sau e doar 18 sau mai mic?

| Nirvanaaa a răspuns:

Un nanodoctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microdoctor docent.

| TheStrategist a răspuns:

Încercă, poate reușești să ajungi microdoctor rolling on the floor