| Visatoarea a întrebat:

Daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu cunosc toate stilurile de inot care sa le ajute sa consume energie si sa slabeasca!

| Vizitiul a răspuns:

Cand se alimenteaza inotand!laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar noi, unde gresim de trebuie sa vedem in fiecare zi intrebarea asta cretina? Inainte de a pune intrebari de pe pagina cu intrebari idioate de pe Google, incearca o cautare in intrebari si raspunsuri. Nu de alta, dar poate vreodata CHIAR ai nevoie de ajutor si n-o sa se mai oboseasca nimeni sa raspunda.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Greşesc să s-au născut balenelaughing
Au metabolism încet şi sunt programate să adune multă grăsime happy

| Marii a răspuns:

Asta e forma lor, asa sunt facute sa arate, cat mai mari. Inotul slabeste la oameni nu la balene, ai cap sa gandesti?

Răspuns utilizator avertizat
| baru a răspuns:

Cate khilograme ai?

| nuku a răspuns:

Sunt lacome rau de tot inghit orice...

| (0$t!n@ a răspuns:

Inoata incet laughing si le tine apa laughingrolling on the floor la fund

| LoLo a răspuns:

Ele slabesc doar daca merg pe uscat laughing...

raspunsul la intrebara: deoarece si prin urmare...este o dieta doar pentru oamenii nu si pentru balene...laughing

| UnderGroundForMe a răspuns:

Ele au un strat gros de grasime

| Visatoarea explică:

52 de kg am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visătoareo, sincere felicitări! Ai descoperit Gugăl! Acum ar fi timpul să te și trezești!

| konohamara a răspuns:

Ele au un strat gros de grasime plus ca ele nu au acelasi organism ca omulwinking