| Delycious..And...Funky a întrebat:

Daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| booboorooza a răspuns:

Raspunsul este:
Balenele nu slabesc cand innoata deoarece ele fac acelasi efort zi de zi. Credeti ca balena daca ar merge (cum face omul) nu ar slabi?

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In lumea lor nu se " poarta" dieta, masurile "90, 60, 90 " nici modelingul; au ramas la moda "grasa si frumoasa ".

| Sara a răspuns:

laughing asa e conformatia lor, sa fie maree laughing dar ele nu innoata mult, is cam puturoase.

| selef a răspuns:

Nu stiu sa citeasca si nu sunt la curent cu noile descoperiri.

| putzulica a răspuns:

Balenele nu-s oamenilaughing s-au poate? asa sunt ele trebuie sa fie mare. nu inseamna ca e si grasa...winking

| M.madallina a răspuns:

Stiu eu! rad prea mult.am vazut bancul asta in revista national geographic kids

| r8driver a răspuns:

De la inot te si dezvolti... poate din cauza asta.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

La intrare gresesc butonu`!smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pun suflet in ceea ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v'ati mai saturat de duma asta?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mănâncă foarte mult în schimb, aici greșesc ele.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu se ineaca balenele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sara, innoada si tu ceva acolo sa fie in romana! Ca mareele is departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-au informat inainte sa inoate laughing

| Bavarezu a răspuns:

Probabil ai luat-o de pe net... nu e nici hazlie nici originala...