| mircEa_4968 a întrebat:

Daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După înot cel puțin 2 ore nu mănânci nimic deoarece imediat asimilezi, aici greșesc balenele!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

De ce nu le intrebi pe ele?

| Zenithf a răspuns:

Asta chiar este o intrebare ce nu merita nici un raspuns. straight face

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Daca TPU este un site unde lumea se ajuta reciproc, unde gresesti tu cind dai asa intrebari? iti zic eu, esti PROSTA...

| Daiana_1431 a răspuns:

Fa'te si tu balena si vezi cu ce gresescwinking

| ღKล†hξrŸηε` ♀+♂=♡ a răspuns:

Orice sport poate sa slabeasca, nu doar inotul.
Dar sportul trebuie sa fie insotit de dieta!
Daca vin de la bazin cu o foame de lup si asediaza frigider sa ii ia bunatatile si sa si le bagi in burta (shaorma ciocolata mmm rolling on the floor smug) normal ca se fac balene XXXXXL
Parerea mea~! love struck:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un comentariu :D
http://www.youtube.com/watch?v=xItoM6sl4_0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E veche fazatonguetonguetongue