| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu țin dietă!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Sau pus cu chuck norris. b-)

| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă prezervativele sunt sigure, unde au greșit părinții?
(Mă refer la caz general, ceva off-topic.)

| αηηα a răspuns:

Da balenele nu inoata, ele plutesc...

| BOOBZen a răspuns:

Pai ele vor sa fie slabe,asa ca inoata si slabesc,dar ele inot pentru mancare,deci ele inot,slbaesc,mananca, pun inapoi.E logic, hai ca nu suntem toti sexy...

| Bloody7777 a răspuns:

Balenele se nasc mari si grase ai dreptate ca e o ironie mananca alge si peste =chestii sanatoase mai si inoata ar trebui sa fie piele si os
unul dintre misterele naturii... te rog fundita ca am nevoie:X

| MyNameIsNotImportant explică:

Pisicuza eu sunt slaba stai linistita laughing)

| MyNameIsNotImportant explică:

Legiuitoarea de ce pui tot timpul la sfarsitul unui raspuns "papa". laughing) lol laughing daca tot faci asa pune si salut inainte ca sa fie tacamul completlaughing big grin