| Capota_Vasilei_1978 a întrebat:

Daca de teflon nu se lipeste nimic atunci cum se lipeste teflonul de tigaie?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Aceasta este vointa lui Chuck Norris, iar noi oamenii nu ne putem impotrivi. Si nici nu e bine sa cercetam fiindca s-ar putea supara pe noi. Asa ca... Crede si nu cerceta.

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Păi...practic,tigaia şi teflonul sunt de fapt gemeni siamezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai DE teflon nu se lipeste nimic, nu de tigaie. Si teflonul are o parte inferioara care se lipeste. Mama ce raspuns inteligent am dat smug

| iKeel a răspuns:

Sunt răcit varză.

| iulia7373 a răspuns:

Asa...prin magie.
Zi abracadabra si se lipesc una de alta!laughing)))