| anonim_4396 a întrebat:

"Daca doriti sa aveti o sanatate exceptionala si daca tineti la sanatatea dumneavoastra aruncati tigaile din casa!" mai frate laughing, asta chiar ne indeamna la razboi civil rolling on the floor
Cine afirma ce am scris eu intre ghilimele?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Maaare greșeală...
Tu nu te gândești că dacă arunci toate tigăile, se vor scoate cratițele și gălețile la înaintare?

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Trebuie sa o intrebi pe Mirabela Dauer ca ea ne indeamna pe fiecare zi sa facem asa ceva

| blueangel99 a răspuns:

Eu! *ridica doua degetele, ca la scoala*
Razboi civil cu tigai devil
*a wild idea appears*
*freaca mainile de multumire*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și eu care citise-i "țigări".
Baba aia blondă cu wet-dry cooker a spus asta, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da dadadaaaaa! olteanca/oltean?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu?, nu.

| IMINENT a răspuns:

De ce barbatii traiesc mai putin decat femeile? Deoarece femeile petrec mai mult timp in bucatarie unde sunt cutitele.

| anonim_4396 explică (pentru IMINENT):

buna asta laughing)

-Dragul meu, daca nu comuti canalul de pe sport pe altceva mai intresant sa stii ca ies afara in pielea goala
-Daca tot te duci, fi buna si i-am si mie cateva beri

| Dragomir_Catalina_1993 a răspuns:

AFIRM laughing asa e tigarile astea fir-ar mama lor sa fie.