| cristinutza7 a întrebat:

Ce doriti sa aveti mai mult? Sora sau frate? Si de ce?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cris...nu vreau sa impresionez pe nimeni, si nici ceia ce scriu nu sunt povesti, sunt trairile mele, necazurile ce le-am intampinat de mic copil...astazi regret ca nu am stiut sa imi iubesc sora asa cum trebuia, dar asta ar fi o alta povestioara.pop ai grija de tine si iubeste persoanele dragi cat ii ai in viata.:*

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! candva am fost 3 la parinti, 2 fete si un baiat, astazi sunt doar eu si fratele, in 1983 a murit sora mea mai mare cu 4 ani ca mine avea 17 si 9 luni, daca nu ar fi murit si tata la 2 ani dupa sora mea, cu siguranta ca o puneam pe mama sa mai faca un bebe de preferinta fata, dar din pacate soarta a vrut sa fie altfel si visul meu de a mai avea o sora a fost naruit...sadsad

| cristinutza7 explică (pentru caramela):

Imi pare rau. M-a atins la inima istorioara ta. sad Fara cuvinte...

| cristinutza7 explică (pentru caramela):

Cind iti spune cineva asemenea lucruri iti dai seama cit este de important sa iti iubesti persoanele apropiate. Mersi mult! Deasemenea ai grija de tine si de apropiatul tau.:*

| caramela a răspuns (pentru cristinutza7):

Buna Cris...nu vreau sa impresionez pe nimeni, si nici ceia ce scriu nu sunt povesti, sunt trairile mele, necazurile ce le-am intampinat de mic copil...astazi regret ca nu am stiut sa imi iubesc sora asa cum trebuia, dar asta ar fi o alta povestioara.pop ai grija de tine si iubeste persoanele dragi cat ii ai in viata.:*

| negru30 a răspuns:

Si sora si frate

| PisicMic19 a răspuns:

Ce o rindui Dumnezeu dar sa il iubesti.