| anonim_4396 a întrebat:

Daca epilarea inghinala se face cu lama sau ceara, parul din nas cu ce se epileaza... tot cu lama sau cu ceara? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Se penseaza cu penseta!
l-am pensat pe taikmiu de zeci de ori.
doare... dar merge
rolling on the floor

22 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Se face cu un aparat de tuns parul din nas:
http://www.domo.ro/......ips_NT9110

il gasesti la domo!

| Barajag a răspuns:

Ai par in nas? Cu bricheta, bagi flacara pe nas pana vine miros de craciun, taierea porculuilaughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu penseta personală.
Pa, pa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ăla cre' că se "epilează cu pensetawinking

| cretzufinish a răspuns:

Cu penseta sau cu un aparat asemeni epilatorului dar de dimensiuni mai mici. tongue

| cretzufinish a răspuns:

Eu n-am par oh go on

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Îţi recomand... călduros...napalmul!

| Ea12345 a răspuns:

Mie imi place cum ai comparat zona inghinala cu nasulhee hee)

| Minty a răspuns:

Cu ceara! Dupa ce bagi ceara(de preferabil alba) in nas te intinzi pe pat, impreunezi mainile la piept si o sa vezi efect!hee hee

| Silvia a răspuns:

Nu, cu un aparat special.

| asdffghjjkl a răspuns:

@cretzufinish, toti avem par in nas in caz ca nu ai invatat la biologie yawn

luciana
| luciana a răspuns:

Epilarea inghinala se face cu benzi depilatoare ( la rece ) acasa, sau ceara la cabinete de cosmetica; cand facem aceasta operatie acasa, cutia cu benzi depilatoare, contine un pachetel de servetele pentru curatarea cerii si ungerea cu acesta, pentru a nu se infecta locul respectiv. Pentru parul din nas, exista aparate speciale pe care le gasesti acolo unde exista si aparate de tuns parul de pe cap si costa 50-150 lei. Cu bine, Lucien.

| LoveMusic a răspuns:

Cu chibritul. Aprinzi un chibrit, îl introduci pe cale nazală, până simţi miros de păr ars.Atunci,eşti gata epilat şi totodată ______________________________ ARS! laughing Succes!

| claudiea79 a răspuns:

Inghinal te razi cu aparatu de ras; in nas exista aparate speciale la domo. sau cu barfecuta

| deea_1980 a răspuns:

Cu penseta, sau uita'te aici:))
http://stirileprotv.ro/......azala.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, naspa chinuri indurati sa scapati de parul ala laughing Norocul meu ca n-am nas, eu am trompa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu masina de tuns iarba cu fir reglabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

♀ ►♥lory1995♥◄, ma gindeam ca cele doua zone au doua lucruri in comun. Primul, sint strajuite de mustata blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar curios mai esti. Nu-mi spune, vrei sa te faci Naomi?:O laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate si cu crema depilatoare!

| hallux a răspuns:

Te poti epila definitiv in nas cu drujba:rolling on the floor

| nobody_3640 a răspuns:

Cu aruncatorul de flacari!