| Anonimus a întrebat:

Merita epilarea inghinala cu ceara? Este dureroasa? Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Merita pentru ca 2-3 saptamani nu mai ai nicio treaba. intr-adevar doare dar dupa 2-3 sedinte te obisnuiesti.

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

La cosmetica chiar iti recomand. Nu doare atat de tare pe cat se zice e o durere suportabila. nu am vazut sa dea la tv vreunua moarta de la epilare. plus dupa aceea dupa 3 saptamana incepe sa-ti creasca. big grin

| motzata a răspuns:

Este fosrte dureroasa.nu iti recomand...eu am pielea sensibila, deci pe mine m-a durut, t stii ce piele aiwinkingfoloseste crema, e buna.atentzie! citeste bine instructiunilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o faci tu sau sa mergi la cosmetica? eu am creme de epilare inghinala, cele prin smulgere mi provoaca repulsie.